Wallpie to sprawdzona firma, która opracowuje trwałe i estetyczne wydruki wielkoformatowe. Każda wydzielona przestrzeń publiczna powinna posiadać własny charakter – tak, aby odróżniać się od otoczenia i z łatwością zapadać w pamięć klientom. Wydruki wielkoformatowe to ozdoba, która zapewnia właśnie taki efekt.

Wallpie – poznaj ofertę sklepu

Wallpie to ceniony sprzedawca fototapet z wieloletnim doświadczeniem, bogatą wiedzą oraz profesjonalną kadrą. Swoim klientom zapewnia nie tylko dostęp do tysięcy wzorów i kolorów, ale również doradztwo oraz montaż wydruku. Ważna jest dla nich wygoda klientów, dlatego już na etapie zamówienia można skorzystać z wielu opcji spersonalizowania wydruku. Wielorakie wydruki wielkoformatowe dostępne są do wyboru w trybie online. Można wybrać rozmiar fototapety, strukturę materiału i efekty specjalne. Istnieje również opcja skorzystania z profesjonalnego montażu. Zamawiający od razu zna również cenę całego zamówienia.

Komu poleca się wydruki wielkoformatowe?

Wydruki wielkoformatowe sprawdzają się w przestrzeni prywatnej – w mieszkaniach i w domach – lecz przede wszystkim wzmacniają identyfikację wizualną w różnego rodzaju lokalach. To świetny sposób na to aby wyróżnić swoją restaurację, kawiarnię czy bar na tle innych, podobnych miejsc. Wydruki w dużym formacie świetnie nadają się również jako forma reklamy zewnętrznej. Można je wykorzystać do stworzenia reklam typu citylight, roll-up lub do przyciągającego uwagę billboardu. Dzięki wielkoformatowym wydrukom reklamowanie własnego biznesu staje się proste, a przede wszystkim – atrakcyjne.

Jak przebiega realizacja zamówienia?

Decydując się na wydruk wielkoformatowy, można wybrać jedną z proponowanych opcji albo przesłać własną grafikę w formacie .pdf lub .jpg. Cały proces może odbyć się online lub też poprzez kontakt telefoniczny. Istnieje również możliwość skorzystania z odpowiedniego doradztwa.

Opening Hours

Monday

09:00-17:00

Tuesday

09:00-17:00

Wednesday

09:00-17:00

Thursday

09:00-17:00

Friday

09:00-17:00

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

Ul. Kolbego 19 Oświęcim 32-600

GPS:

50.0326906, 19.193214500000067