Totalna Reklama jest agencją reklamową, która proponuje swoim innowacyjne i niestandardowe rozwiązania z zakresu promocji produktów i usług. Jedną z dziedzin, w których się specjalizuje, jest projektowanie reklam samochodowych oraz usługą oklejania samochodów. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie – to właśnie w dużych miastach najlepiej sprawdza się forma reklamy, jaką jest reklama na samochodach. Dzięki codziennemu przemieszczeniu się oklejonego samochodu po zatłoczonych ulicach i mijaniu mnóstwa ludzi, zarówno kierowców innych pojazdów, jak i pieszych, znacząco zwiększa się zasięg odbiorców przekazu reklamowego. Jest to także strategia polecana tym, którzy przemieszczają się często pomiędzy różnymi miastami w Polsce. Reklamę można zamieścić zarówno na samochodach osobowych, jak i na ciężarówkach czy samochodach dostawczych, które pokonują szczególnie dużo kilometrów każdego dnia. Oprócz tego reklamę można zamieścić na autokarach wycieczkowych, które kursują pomiędzy miejscami o charakterze turystycznym, a więc takimi, w których jest dużo ludzi – każdą z osób, do których dotrze reklama można potraktować jako potencjalnego klienta.

Wyróżnikiem agencji Totalna Reklama jest przede wszystkim jakość. Odzwierciedla się ona w trwałym, odpornym na warunki atmosferyczne materiale, z którego powstają reklamy samochodowe, a także w samej usłudze. Oklejaniem samochodów zajmują się specjaliści, którzy gwarantują estetyczny efekt bez żadnych skutków ubocznych w postaci uszkodzeń pojazdu.

Totalna Reklama to profesjonaliści, którzy służą swoim doświadczeniem i doradztwem, jednak zawsze biorą pod uwagę oczekiwania i potrzeby swoich klientów. Szczegółowe konsultacje indywidualne to pierwszy etap współpracy z tą agencją. Świadczenie usług zaczyna ona od dokładnego zbadania preferencji klienta, a gotowy projekt zostaje mu przedstawiony do akceptacji zanim ostatecznie znajdzie zastosowanie na karoserii samochodu.

Zastanów się, czy reklama na samochodzie jest tym, czego potrzebujesz, aby wzbogacić swój przekaz marketingowy i w prosty sposób dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Zajrzyj na stronę internetową Totalnej Reklamy lub kontaktuj się z agencją i zapytaj o szczegóły współpracy.

Opening Hours

Monday

09:00 - 17:00

Tuesday

09:00 - 17:00

Wednesday

09:00 - 17:00

Thursday

09:00 - 17:00

Friday

09:00 - 17:00

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

Osiedlowa 90, 05-082 Stare Babice

GPS:

52.2524553, 20.8219915

Telephone: