Szkoła językowa Mak mieszcząca się w Krakowie przy Alei Pokoju prowadzi kursy języka angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Kursanci tej szkoły mają możliwość podjęcia nauki na różnych poziomach zaawansowania. Organizowane są zajęcia zarówno dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Natomiast w porze letniej można skorzystać z kursów wakacyjnych.

W szkole grupę dla siebie znajdą zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. W zależności od potrzeb i dotychczasowego doświadczenia, naukę można rozpocząć od zera bądź dołączyć do jednej z grup o wyższym poziomie. Dzięki kompetentnej kadrze lektorów, niezależnie od tego, czy chcesz zacząć przygodę z językami obcymi, nabyć swobody w konwersacji lub przygotować się do certyfikatu językowego, zrealizujesz swoje cele związane z językami obcymi. Zespół lektorów pracujący w szkole Mak to grupa osób z wiedzą, doświadczeniem, zapałem do przekazywania wiedzy oraz pasją do języków obcych, którą przekazują swoim kursantom.

W szkole stosuje się metodę Direct Method for English, która przez wielu jest uznawana za jedną ze skuteczniejszych technik nauki języka. Dzięki niej kursant szybciej staje się samodzielny w nauce oraz łatwiej przyswaja język, dzięki czemu uczy się w nim myśleć.

W efektywnej nauce ważny jest nie tylko dobry sposób jej nauczania, ale też elastyczność, indywidualne podejście i atmosfera panująca na zajęciach. O wszystkie te rzeczy dbają lektorzy szkoły, którzy wychodzą naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom uczących się osób.

Oferta szkoły obejmuje też kursy dla firm. Dotyczą one języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Obecnie działalność firm często wymaga kontaktów międzynarodowych. W związku z tym rośnie zapotrzebowanie na pracowników, którzy nie boją się posługiwać językami obcymi. W tym mogą pomóc kursy przygotowane przez szkołę Mak.

Aby zapoznać się ze szczegółami oferty językowej, warto odwiedzić stronę www.mak.krakow.pl lub skontaktować się bezpośrednio z pracownikiem szkoły, który udzieli wszystkich niezbędnych informacji.

Address

Our Address:

Aleja Pokoju 5a/6 31-548 Kraków

GPS:

50.05907389999999, 19.96384390000003