Kim jest trener biznesu i dlaczego warto nim zostać?

MATRIK prowadzi szkolenia trenerów biznesu w oparciu o najwyższe standardy międzynarodowej nauki dotyczącej projektowania, prowadzenia oraz ewaluacji szkoleń. Umożliwiamy wzięcie udziału w najlepszych kursach, które przygotowują do pracy w roli trenerów biznesu. Bazujemy na szerokiej wiedzy teoretycznej, lecz naszych kursantów nauczamy przede wszystkim praktyki. Z nami możesz nabyć podstawy do wykonywania zawodu trenera, jak i stale je udoskonalać, uczestnicząc na przykład w spotkaniach naszego Stowarzyszenia MATRIK lub Klubów Regionalnych. Zobacz, jaką ofertę edukacyjną mamy dla Ciebie.

Do czego chcemy Cię przygotować?

Proponowane przez nas rozwiązania w postaci szkoleń w zakresie treningu biznesu sprowadzają się do nauki umiejętności praktycznych oraz teoretycznych. Dokładnie omawiamy zagadnienia związane z psychologią grupową, socjologią biznesu oraz zarządzaniem. Kończąc naszą szkołę posiadasz wszelkie potrzebne narzędzia oraz umiejętności do tego, aby Certyfikat Trenera MATRIK znalazł się w Twoich rękach. Taki certyfikat potwierdza wysokie kompetencje w kwestii nauczania innych. Do tego jest respektowany przez placówki, organizacje oraz firmy na całym świecie. Jeżeli więc interesuje Cie wykonywanie zawodu, który pozwoli jednocześnie na podróże i odkrywanie nowych kultur, to trener biznesu może być propozycją właśnie dla Ciebie.

Dlaczego właśnie nasz program?

W opracowywaniu naszych szkoleń i warsztatów korzystamy z ciągle aktualizowanej wiedzy dotyczącej kwestii uczenia i kształcenia innych. Propagujemy to, aby prowadzić szkolenia w sposób, który angażuje jego uczestników, dlatego naszym kursantom przekazujemy wiedzę odnośnie aktywnych metod nauczania dorosłych, motywowania ich oraz dostosowywania tempa i zakresu szkoleń do możliwości jego uczestników.

Nie pożałujesz!

Razem z naszymi Klubami działamy praktycznie wszędzie. Jeśli jesteś zainteresowany większą ilości informacji, to nie wahaj się, by do nas napisać.

Opening Hours

Monday

9.00 - 15.00

Tuesday

9.00 - 15.00

Wednesday

9.00 - 15.00

Thursday

9.00 - 15.00

Friday

9.00 - 15.00

Saturday

Nieczynne

Sunday

Nieczynne

Address

Our Address:

ul. Wrocławska 11/3, 30-006 Kraków

GPS:

50.0756717, 19.930515799999966