Odpowiednie oświetlenie jest konieczne do tego, aby móc swobodnie korzystać z każdego pomieszczenia. Jednakże, jak się okazuje, znalezienie odpowiednich lamp i ich prawidłowe umieszczenie wcale nie jest prostym zadaniem. Dlatego też, decydując się na to, aby znaleźć nowe oświetlenie do konkretnego pomieszczenia domowego, dobrym pomysłem zawsze jest to, aby odwiedzić profesjonalny sklep z lampami. Wśród wielu sklepów tego rodzaju, jednym z najlepszych jest Luminis.

Luminis działa już od 2008 roku i w ciągu dekady swojej działalności firma zdobyła wiele uznania od strony swoich klientów. Tym, co wyróżnia tę firmę jest fakt, że Luminis to nie jest zwykły sklep z lampami. Starannie wybrany katalog produktów zapewnia każdemu klientowi dostęp tylko do najlepiej zaprojektowanych i wykonanych lamp, pochodzących od artystów z całej Europy. Oprócz zwykłych lamp firma sprzedaje także włączniki i różnego rodzaju żarówki. Luminis współpracuje z wieloma specjalistami, włączając w to architektów i projektantów wnętrz. Dzięki temu każdy klient, który postanowi odwiedzić ten sklep z lampami, może oczekiwać fachowej porady, aby wybrać produkt najwyższej jakości. Następnie może także liczyć na pomoc na etapie samego montażu i projektowania rozmieszczenia każdej z lamp.

Luminis regularnie zdobywa zlecenia na duże projekty, takie jak zapewnienie oświetlenia dla kompleksów hotelowych czy restauracji. Pozytywne opinie pokazują, że jest to firma, która ma doświadczenie i zasoby, aby zapewnić, że każdy klient będzie usatysfakcjonowany z podjętej współpracy. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, przy ulicy Józefa Montwiłła-Mireckiego 11. Showroom przygotowany w Krakowie pozwala z bliska podziwiać ofertę firmy i ułatwia nawiązanie współpracy. Dlatego też każdy, komu potrzebny jest sklep z lampami, powinien szybko zapoznać się z ofertą Luminis. Na pewno nie będzie żałować tego wyboru!

Opening Hours

Monday

10:00 - 18:00

Tuesday

10:00 - 18:00

Wednesday

10:00 - 18:00

Thursday

10:00 - 18:00

Friday

10:00 - 18:00

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

Józefa Montwiłła-Mireckiego 11, 30-426 Kraków

GPS:

50.01965999999999, 19.92653710000002