Skandynawia to coraz popularniejszy kierunek wycieczek: zarówno latem, jak i zimą. Ciepłe kraje zaczynają już nużyć turystów, którzy spragnieni atrakcji i nowych wrażeń szukają nieoczywistych miejsc do zwiedzania. Skandynawia przyciąga i fascynuje. Przede wszystkich oryginalnymi widokami (z zorzą polarną i możliwością zobaczenia białych nocy na czele), krajobrazami pełnymi fiordów, swoją dzikością i innością – tak niepasującą do śródziemnomorskich plaż.

Skandynawskie Biuro specjalizuje się w organizowaniu wycieczek do krajów skandynawskich i innych państw dalekiej północy. Oferuje zarówno podróże dla klientów indywidualnych, jak i wycieczki dla grup zorganizowanych. Elastyczność oferty pozwala na jej dopasowanie do indywidualnych upodobań. Jeśli interesuje cię opcja, w której biuro podróży organizuje twój przelot, rezerwuje dla ciebie hotel, a na miejscu zapewnia moc atrakcji, z fascynującym rejsem statkiem włącznie, Skandynawskie Biuro spełni twoje oczekiwania. Jeśli cenisz sobie swobodę i od biura turystycznego oczekujesz ograniczonej oferty, to również nie stanowi problemu, bo głównym celem Skandynawskiego Biura jest uczynienie swoich klientów zadowolonymi.

Możesz spędzić w którymś z krajów północnych weekend albo zadomowić się tam na dłużej i zobaczyć więcej. Możesz wyjechać latem lub – jeśli nie straszne ci niższe temperatury – odwiedzić Skandynawię zimą. Obie opcje mają swoje zalety i mnóstwo uroku. Jeśli marzyłeś w dzieciństwie o wizycie w Laponii, Skandynawskie Biuro daje ci tę możliwość w komfortowej i atrakcyjnej formie. Jeśli twoim celem jest Islandia – śmiało, skontaktuj się z biurem i opowiedz konsultantowi o swoich planach. Na pewno pomoże ci je zrealizować. Żądny przygód na Grenlandii? Także i te życzenia spełni dla ciebie Skandynawskie Biuro. A to wszystko za rozsądną cenę i w przemiłej atmosferze.

Wejdź na stronę pmscan.pl i poczytaj opinie osób, które już zdecydowały się na wycieczkę ze Skandynawskim Biurem. Przekonasz się, co najbardziej cenią sobie wczasowicze i dlaczego polecają skorzystanie z oferty biura. Być może będzie to dla ciebie bezpośredni impuls do kontaktu i rezerwacji wakacji dla ciebie i twojej rodziny. Zrób im niespodziankę i zabierz w podróż życia lub odpocznij od ludzi i sam udaj się na niezapomniane wczasy.

Opening Hours

Monday

09:00-17:00

Tuesday

09:00-17:00

Wednesday

09:00-17:00

Thursday

09:00-17:00

Friday

09:00-17:00

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

ul. Cienista 67 05-077 Warszawa

GPS:

52.21034, 21.238218599999982