Spirometry to urządzenia stosowane w gabinetach pulmonologicznych, przychodniach oraz przez lekarzy składających wizyty domowe. To wyposażenie specjalistyczne, które należy nabywać jedynie u renomowanych sprzedawców. Do takich właśnie podmiotów należy nasza firma Si-Cura, która od lat specjalizuje się w projektowaniu, realizowaniu i sprzedaży nowoczesnego wyposażenia dla działu diagnostyki medycznej. Oferujemy również doradztwo i szkolenia z zakresu obsługi poszczególnych urządzeń. Klienci korzystający z naszych usług mogą liczyć na serwis sprzętu medycznego, który na naszej stronie pochodzi zawsze od renomowanych marek.

Jak działa spirometr?

Pulmonologia to specjalizacja medycyny, w której przeprowadza się diagnostykę, profilaktykę oraz leczenie chorób związanych z układem oddechowym. Pulmonolodzy, czyli specjaliści z tej dziedziny medycyny, często pracują również jako alergolodzy. Spirometr jest to urządzenie do analizy, jakie jest wykorzystywane w badaniach pulmonologicznych. Dzięki temu, że próbki są pobierane i analizowane komputerowo, takie badanie daje bardzo rzetelny wynik. Pozwala zdiagnozować różnorakie schorzenia, takie jak astma oskrzelowa czy skurcz oskrzeli. Poprzez stosowanie wysokiej jakości spirometrów lekarz może podjąć szybkie i efektywne leczenie.

Co znajduje się w naszej ofercie?

Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom co do sprzętu wysokiej jakości, dlatego nasze spirometry cechują się najlepszymi parametrami. W każdym z nich umieszczone zostało oprogramowanie, jakie jest zalecane przez European Respiratory Society. Nasze spirometry dają dokładne wyniki, które na dodatek dają całościowy obraz – można je porównać z wartościami niezależnymi. Polecamy, aby nasi klienci wybrali odpowiedni spirometr w zależności od tego, jakie są ich wymagania względem urządzeń. W naszej ofercie posiadamy spirometry BTL, czyli urządzenia niezwykle poręczne, a przy tym bardzo czułe. Dlatego zostały one wyposażone w system pomiaru warunków w otoczeniu. Wygodę zapewnia ekran dotykowy.

Opening Hours

Monday

10.00 - 20.00

Tuesday

10.00 - 20.00

Wednesday

10.00 - 20.00

Thursday

10.00 - 20.00

Friday

10.00 - 20.00

Saturday

Zamknięte

Sunday

Zamknięte

Address

Our Address:

ul. Wrocławska 37A/322, 30-011 Kraków

GPS:

50.077110291173, 19.923857599497