Kancelaria adwokacka Proniewski Przybyłka świadczy kompleksowe usługi prawne z obszaru takich dziedzin jak: prawo pracy, prawo korporacyjne, prawo gospodarcze, prawo podatkowe oraz prawo restrukturyzacyjne. Istnieje już na rynku od ponad 8 lat. W tym czasie obsłużyła już ponad 400 klientów i to zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych. Za nawiązaniem współpracy z kancelarią Proniewski Przybyłka przemawia doświadczony zespół w skład, którego wchodzą: adwokaci, radcy prawni, doradcy podatkowi, aplikanci adwokaccy i aplikanci radcowscy.

Kancelaria ma w swoim portfolio obsługę klientów z bardzo różnych branż. Świadczy m.in. usługi na rzecz wspólnot mieszkaniowych, które najczęściej przyjmują postać wsparcia w przygotowaniu dokumentacji, tworzenia nowych, bądź analizy już gotowych umów, czy windykacji należności. Zespół kancelarii Proniewski Przybyłka współpracuje także z podmiotami z sektora ID w zakresie przeprowadzania szkoleń dla pracowników, poświęconych kluczowym zagadnieniom z prawa ochrony własności intelektualnej oraz opracowywania i weryfikacji regulaminów sklepów internetowych czy konkursów przeprowadzanych w Internecie. Z usług kancelarii Proniewski Przybyłka korzystają też szeroko firmy handlowe i usługowe, którym najczęściej zależy na skutecznej windykacji należności, tworzeniu lub analizie umów branżowych, a także pomocy przy fuzjach, przejęciach lub innych zmianach formy prawnej działalności.

Kancelaria specjalizuje się zwłaszcza w obsłudze prawnej spółek, która może przybrać formą jednorazowego wsparcia bądź też stałej obsługi korporacyjnej. Liczby mówią same za siebie: kancelaria asystowała przy zakładaniu 35 nowych spółek prawa handlowego, przewodziła także 12 procesom optymalizacji formy działalności.

Wszystkie osoby, które poszukują dobrego adwokata w Krakowie, proszone są o kontakt za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: http://ppsc.pl/#contact.