Serwis internetowy Projektmieszkanie.pl to miejsce stworzone przez profesjonalną Pracownię Architektoniczną FreshR. Domeną tej firmy jest projektowanie wnętrz mieszkań i domów – przede wszystkim na terenie miasta Kraków, ale w także w innych miastach Polski. Projekt Mieszkanie to propozycja dla wszystkich osób, które chcą szybko i tanio zaprojektować wnętrza swojego mieszkania czy też domu bez ponoszenia przy tym większych kosztów.
Pracownia projektowa proponuje wykonanie szczegółowego projektu trójwymiarowego, który uwzględni rozmieszczenie i rozmiar ścian, podłóg i sufitów, a także uwzględni podstawowe meble, sprzęty i dodatki dekoracyjne, które w nowym wnętrzu mogą się znaleźć. Klient otrzyma więc funkcjonalny i ergonomiczny projekt przestrzenny danego pomieszczenia, z którym będzie się mógł udać do firmy remontowej czy budowlanej, która wdroży go w jego mieszkaniu czy domu.

Korzystając z usług serwisu internetowego Projektmieszkanie.pl otrzymasz plan domu lub mieszkania z uwzględnieniem jego szczegółowych wymiarów. W przypadku nowo powstałych mieszkań klient będzie miał do dyspozycji rzut mieszkania, w innym przypadku należy samemu zmierzyć całą przestrzeń mieszkalną. Następnie projektanci przeprowadzą ankietę związaną z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami odnoszącymi się do projektu. Kolejnym krokiem będzie przesłanie kilku gotowych koncepcji zaprojektowanych wnętrz, z których klient wybierze najlepszą propozycję.

Aby skorzystać z oferty pracowni projektowej, wystarczy przesłać na jej dane adresowe:

FreshR – Pracownia Projektowa
ul. Zachodnia 5/8A
30-350 Kraków
+48 511 560 260
kontakt@projektmieszkanie.pl

Address

Our Address:

ul. Zachodnia 5/8A 30-350 Kraków

GPS:

50.0230202, 19.908900000000017

Telephone: