Firma Nowak Estate Nieruchomości to agencja nieruchomości zajmująca się sprzedażą, kupnem oraz wynajmem mieszkań i lokali. Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w Krakowie przy Placu Wolnica 1. Firma Nowak Estate posiada długoletnie doświadczenie związane z obsługą klienta oraz rozeznaniem w rynku nieruchomości. Dzięki profesjonalizmowi, rzetelności, doświadczeniu i zaangażowaniu zespołu firma zdobywa coraz więcej zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientów.

Głównym założeniem firmy jest indywidualne podejście do klienta, poznanie jego wymagań, planów i oczekiwań, które pozwolą w precyzyjny sposób dobrać odpowiednią ofertę. Nowak Estate za standard swoich usług uznaje także partnerstwo podczas realizacji zlecenia. Firma ta jest lojalna wobec każdego klienta, a także stara się, aby usługobiorca miał zaufanie do przedstawicieli przedsiębiorstwa.

Wszystkie formalności związane z chęcią wynajmu, sprzedaży czy kupna nieruchomości można załatwić w sposób szybki, bezproblemowy, bezpieczny i wygodny. By móc wejść we współpracę z firmą Nowak Estate, należy udać się do siedziby firmy lub skontaktować się pod numerem telefonu 12 341 41 11. Strona internetowa firmy daje także możliwość uzupełnienia przygotowanego formularza, który kierowany jest do fachowców pracujących w firmie.
Korzystając z witryny przedsiębiorstwa, można także wyszukać odpowiedni dla siebie lokal, zaznaczając pożądane parametry.

Firma Nowak Estate zajmuje się także opieką nad wynajętym mieszkaniem klienta, oferując pełny pakiet usług takich jak: podpisywanie umów, znalezienie odpowiedniego najemcy, rozliczanie mediów i kaucji, koordynacja napraw i niwelowanie usterek, przelewanie właścicielowi należności otrzymanych od najemcy i inne.

Firma Nowak Estate obsługiwana jest przez doświadczony oraz w pełni zaangażowany zespół, który spełni oczekiwania każdego klienta.

Address

Our Address:

Nowak Estate Plac Wolnica 10/1 31-060 Kraków

GPS:

50.048762, 19.944788

Telephone: