Każdy rodzic, który pragnie wspierać prawidłowy rozwój swojego dziecka, powinien mieć świadomość wyboru wartościowych zabawek dla niego. Na to zapotrzebowanie odpowiada sklep internetowy Krasnoludek.pl ze swoim bogatym asortymentem ręcznie produkowanych i malowanych zabawek z drewna i innych naturalnych materiałów. Ideą sklepu jest dostarczanie rodzinom produktów, dzięki którym dzieci będą mogły rozwijać swoją kreatywność i sprawność psycho-ruchową.

Wspieranie aktywności ruchowej dziecka

W ofercie sklepu dostępne są między innymi propozycje do zabawy w ruchu. Drewniane koniki na biegunach, piękne wózeczki z drewna do wożenia laleczek i maskotek, metalowe taczki, kolorowe piłeczki do żonglowania, a także klasyczne gry ruchowe, w które grali nasi rodzice: guma do skakania, słynna podwórkowa „Zośka” czy gra zręcznościowa „Wirujące koło”. W tej kategorii produktów znajdują się także zestawy do sprzątania, dzięki którym maluch od najmłodszych lat może uczyć się utrzymywania porządku.

Zabawki sensoryczne

W trosce o prawidłowy rozwój każdego malucha sklep Krasnoludek stworzył ofertę zabawek sensorycznych, czyli takich, które w specjalny sposób angażują zmysły dziecka. Takie zabawki służą do dotykania, wąchania, słuchania, a przy okazji stymulują do wykonywania konkretnych czynności, wspierających koordynację ruchową malca. Tego typu produkty doskonale sprawdzają się dla wszystkich dzieci, a szczególnie tych, u których występują zaburzenia integracji sensorycznej. Zabawki ze sklepu Krasnoludek są stosowane zarówno w domach, jak i przedszkolach oraz ośrodkach terapeutycznych.

Zabawki z filcu

Wszystkie zabawki oferowane przez Krasnoludka są wykonane z naturalnych materiałów. Jednym z nich jest filc otrzymywany z wełny. Przy pomocy tego surowca powstają przemiłe w dotyku maskotki, które szybko stają się ulubionymi zabawkami ich właścicieli.

Cały asortyment sklepu można przejrzeć na stronie internetowej krasnoludek.pl.

Kontakt z przedstawicielem Krasnoludka: +48 536 180 580; email: sklep@krasnoludek.pl.

Opening Hours

Monday

8:00-16:00

Tuesday

8:00-16:00

Wednesday

8:00-16:00

Thursday

8:00-16:00

Friday

8:00-16:00

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

Krasnoludek Ziarenko - Paweł Borodziuk Kozienicka 17 30-397 Kraków

GPS:

50.0065014, 19.87011210000003

Telephone: