Midero to klaster biznesowy zrzeszający firmy świadczące kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Klienci Midero mogą liczyć na wsparcie w takich dziedzinach jak: projektowanie stron internetowych, tworzenie systemów CRM i ERP, przygotowywanie identyfikacji wizualnej, tworzenie przyjaznych i atrakcyjnych dla użytkowników e-sklepów, pozycjonowanie stron, prowadzenie kampanii reklamowych Google AdWords, marketing szeptany na forach internetowych, zarządzanie profilami firmowymi w mediach społecznościowych czy wdrożenie analityki webowej. W skład klastra wchodzi 6 firm o wieloletnim doświadczeniu rynkowym, mających w swoim portfolio współpracę małymi i średnimi przedsiębiorstwami, jak i dużymi organizacjami.

Klaster biznesowy Midero pozwala realizować strategię ommnichannel commerce, czyli wielokanałowego dotarcia produktu do Klienta. Dla odniesienia sukcesu rynkowego konieczne jest dzisiaj bowiem nie tylko posiadanie wielu kanałów sprzedażowych, ale przede wszystkim ich ścisła integracja. Dzięki temu konsument otrzymuje spójną informację i buduje sobie pozytywny obraz marki.

Midero dostarcza zintegrowanych systemów klasy CRM i ERP. Zaprojektowane przez specjalistów z Midero systemy CRM usprawniają zarządzanie relacjami z klientami, pozwalają analizować efektywność działu sprzedaży oraz eliminują ryzyko utraty danych na skutek zmian personalnych w firmie. Z kolei systemy ERP przekładają się na usprawnienie procesów zarządzania przedsiębiorstwem i planowania jego zasobów. Wśród korzyści związanych z wdrożenia tego rozwiązania wymienia się najczęściej: wzrost wydajności pracy, minimalizację błędów i nieefektywnych działań, czy pełne wykorzystanie zdolności produkcyjnych.

Członkami klastra Midero są m.in. agencja interaktywna Supremum SEO specjalizująca się w pozycjonowaniu stron, Software House Wolfgraf Design zajmujący się tworzeniem stron i sklepów internetowych oraz konfiguratorów produktów oraz Averi tj. firma, która świadczy usługi z zakresu analityki webowej i odpowiada za prowadzenie i optymalizację kampanii AdWords.

Opening Hours

Monday

7.00 - 17.00

Tuesday

7.00 - 17.00

Wednesday

7.00 - 17.00

Thursday

7.00 - 17.00

Friday

7.00 - 17.00

Saturday

Nieczynne

Sunday

Nieczynne