Chcesz szybko i efektywnie uzupełnić czymś swój nowy dom bądź pragniesz tak wyremontować mieszkanie, aby stało się ono jeszcze bardziej praktycznym i estetycznym lokalem? Wiesz, że musisz zakupić parapety, klamki, drzwi i okna, ale nie masz czasu na to, by latać za nimi po różnych sklepach budowlanych i salonach firmowych? Zwróć więc uwagę na ofertę firmy MARTDOM, która wszystkie te niezbędne rzeczy zebrała dla Ciebie w jednym miejscu. Ten doświadczony dystrybutor przygotował dla Ciebie i Twojego domu, mieszkania bądź biura fantastyczne produkty – panele podłogowe, tanie deski, solidne i wytrzymałe bramy garażowe, przepiękne rolety, funkcjonalne parapety i masywne drzwi zewnętrzne oraz estetyczne drzwi wewnętrzne. Jeśli chcesz dokładniej przyjrzeć się tym wszystkim artykułom, możesz po prostu wejść na stronę internetową MARTDOM bądź przejrzeć portale należące do jej dostawców. Firma ta współpracuje bowiem z największymi markami – m.in. Cerpol, Adams, DRE, Metal-Bud czy VDS.

Obawiasz się jednak, że przez swoje niewielkie oszczędności nie będziesz w stanie sięgnąć po te najlepsze, atrakcyjne i często ekskluzywnie prezentujące się drzwi i okna? Nie martw się, bo firma MARTDOM przygotowała pewne tańsze alternatywy dla tych luksusowych wyrobów. W jej ofercie znajdziesz nawet takie drzwi czy parapety, za które zapłacisz bardzo niewiele, a i tak będziesz z nich zadowolony. Na każdy produkt otrzymasz bowiem aż pięcioletnią gwarancję, dzięki której nie będziesz martwić się o to, że gdy coś się z nim stanie, sam zapłacisz za jego naprawę. Nigdy tego nie zrobisz.

Sama firma MARTDOM to jednak nie tylko parapety, klamki czy podłogi. To także zespół doświadczonych i zgranych specjalistów, którzy tylko czekają na to, by w czymś Ci pomóc. Jeśli więc sam nie będziesz potrafił zdecydować się na jedne drzwi czy konkretny typ parapetów, wystarczy, że swoje wątpliwości dokładnie opiszesz w wiadomości wysłanej do firmy. W takim momencie zawsze Ci ona pomoże i podpowie Ci, po co naprawdę powinieneś sięgnąć.

Opening Hours

Monday

9:00 – 18:00

Tuesday

9:00 – 18:00

Wednesday

9:00 – 18:00

Thursday

9:00 – 18:00

Friday

9:00 – 18:00

Saturday

9:00 – 14:00

Sunday

-

Address

Our Address:

ul. 29 Listopada 22 32-090 Słomniki

GPS:

50.241161, 20.084279000000038