Luqam to firma założona w 2002 roku. Od kilkunastu lat działa jako firma konsultingowa wspierając swoich klientów w optymalizacji procesów wewnętrznych firmy, systemach produkcyjnych oraz zajmuje się przygotowaniem layoutów dla fabryk i kadry trenerów wewnętrznych. Do głównych usług Luqam należy realizacja projektów, przeprowadzanie szkoleń oraz oferta studiów podyplomowych. Do dużych projektów firmy można zaliczyć projektowanie layoutów, optymalizację procesu zakupowego lub Company Excellence System, natomiast za małe projekty uważane są warsztaty, pomiar i wizualizacja, outsourcing funkcji jakościowych oraz systemy zarządzania.

Firma Luqam specjalizuje się także w realizacji takich projektów, jak analiza przepływu, analiza techniczna kosztów wytworzenia oraz analiza efektywności pracy. Wśród projektów optymalizacyjnych firmy Luqam możemy wyróżnić Ligę Mistrzów 5S, TPM Champion czy OEE Management.

Podstawą działania w firmie jest rzetelne zbieranie i analiza danych oraz dogłębne poznanie i zrozumienie problemu, które pomoże zdiagnozować przyczynę. Tym, czym cechuje się Luqam, jest umiejętność słuchania oraz indywidualne podejście do klienta. Słuchanie pozwala na zdobycie wiedzy potrzebnej do realizacji projektów. Ciągłe doskonalenie jest również jednym z założeń firmy, dzięki któremu Luqam rozwija się i dopasowuje do aktualnych potrzeb na rynku.

Projektowanie layoutów dla zakładu produkcyjnego w Luqam opiera się na analizie danych, stymulacji przepływu oraz wizualizacji procesów. Wszystko to umożliwia kompleksową prezentację proponowanych rozwiązań i standardów organizacji. Dzięki profesjonalnemu projektowi fabryk w 3D klient może wybrać najlepsze rozwiązanie, kalkulować oszczędności na etapie projektowania oraz uzyskać czytelny projekt fabryki. Dodatkowo, dzięki wcześniejszemu layoutowi fabryki, można zaoszczędzić poprzez wyeliminowanie błędów.

Wejdź na stronę www.luqam.com i sprawdź ofertę firmy. Luqam możesz także śledzić na Facebooku, YouTube czy LinkedIn. Zapraszamy!

Address

Our Address:

LUQAM Sp. z o.o. Sp.k. ul. Kamieńskiego 47 30-644 Kraków

GPS:

50.027209, 19.963698000000022