Kancelaria Adwokacka Karol Szczurek Joanna Szewczyk-Stępień Maciej Szkutnik istnieje w Krakowie, aby pomagać klientom indywidualnym i biznesowym w rozwiązywaniu ich problemów natury prawnej. Tworzy ją zespół specjalistów, którzy cenią sobie relację z klientem jako punkt wyjścia dla efektywnej współpracy. Dlatego ich oferta to nie tylko merytoryczne wsparcie prawnicze, ale także budowanie nici zaufania w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów i satysfakcji klienta. Kancelaria obsługuje zarówno klientów krajowych, jak i międzynarodowych.

W jakich dziedzinach prawa specjalizuje się zespół Kancelarii Adwokackiej Szczurek Szewczyk-Stępień Szkutnik?

  • prawo rodzinne – adwokaci cechują się na tym polu nie tylko imponującą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, ale i pełnym empatii podejściem do klienta. Każdą sprawę rozpatrują indywidualnie, dążąc do osiągnięcia rozwiązania korzystnego dla klienta, a jednocześnie redukując negatywne emocje i mając na uwadze dobro zainteresowanych stron;
  • prawo spadkowe – adwokaci dokładnie informują swoich klientów o wszelkich prawnych konsekwencjach powziętych decyzji z zakresu dziedziczenia. Kancelaria pomaga podjąć decyzję o przyjęciu bądź odrzuceniu spadku i wspiera w przejściu przez każdy z tych procesów. Uczestniczy też w zarządzaniu własnym majątkiem spadkodawcy przed jego śmiercią;
  • wierzytelności – z pomocą specjalistów z Kancelarii Adwokackiej szybciej i skutecznie odzyskasz swoje należności od dłużników. Wsparcie otrzymasz na każdym etapie postępowania: od negocjacji po rozwiązania sądowe.

Powyższe zagadnienia to tylko niektóre sprawy, w których adwokaci z Kancelarii Adwokackiej Szczurek Szewczyk-Stępień Szkutnik odnoszą sukcesy. Po więcej informacji zapraszamy na stronę adwokat-krakow.com lub do kontaktu z kancelarią:

+48 606 429 070
+48 792 276 360
+48 792 103 132

Address

Our Address:

ul. Dajwór 14/19 31-052 Kraków

GPS:

50.0511275, 19.94976410000004