grzejemy-lgo

 

Sklep internetowy grzejemy.pl, oferujący systemy grzewcze i klimatyzacyjne, za nadrzędny cel stawia sobie satysfakcję swoich Klientów. Takie podejście pobrzmiewa już w samym motcie sklepu, które głosi: „Udane zakupy to nasz cel”. Tym samym najpełniej oddaje stosunek pomysłodawców oraz pracowników do idei sprzedaży, bazującej na jakości. Sklep grzejemy.pl czerpie z doświadczenia starszej spółki matki tj. Adagre specjalizującej się w projektowaniu, produkcji oraz montażu systemów wentylacyjnych, grzewczych i klimatyzacyjnych, która jest wielokrotnym laureatem certyfikatu Solidna Firma, promującego uczciwych i rzetelnych przedsiębiorców. Za pośrednictwem sklepu grzejemy.pl Klienci zyskują dostęp do sprzętu renomowanych marek takich jak m.in. Panasonic, Thermoval, Stiebel Eltron, Enix, Atlantic, Dimplex, Ariston, Delta Dore czy LG.

Współpraca z grzejemy.pl – korzyści

Sklep internetowy grzejemy.pl cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród Klientów, a przyczyn takiego stanu rzeczy jest co najmniej kilka. Do kluczowych należą:

  • szeroki asortyment, na który składają się różnego typu klimatyzatory (typu split, multi split, kanałowe, kasetonowe, podstropowe, ścienne), systemy ogrzewania podłogowe, designerskie grzejniki, regulatory temperatury, uniwersalne systemy przeciwoblodzeniowe, dynamiczne i statyczne piece akumulacyjne, bojlery o bardzo zróżnicowanej pojemności (od 5 do 3000 litrów, modele pod umywalkowe i nad umywalkowe), kominki elektryczne oraz biokominki, suszarki do rąk, osuszacze i nawilżacze powietrza, pompy ciepła, sprzęgła hydrauliczne, promienniki podczerwieni, kotły C.O. elektryczne, kurtyny powietrzne oraz nagrzewnice,
  • szybka wysyłka zakupionego towaru,
  • fachowe doradztwo – pracownicy sklepu zawsze służą swoją pomocą i do każdego Klienta podchodzą w sposób zindywidualizowany,
  • możliwość skorzystania z tzw. usług towarzyszących np. wykonawstwa, podłączenia i uruchomienia różnego typu instalacji (klimatyzacyjnych czy ogrzewania elektrycznego), modernizacji i przeróbek istniejących instalacji.

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Address

Our Address:

Kremerowska 12, 31-130 Kraków

GPS:

50.0677602, 19.9296803