Co zrobić, jeśli iPhone nie działa prawidłowo?

Posiadanie sprzętu od Apple jest czymś więcej, niż korzystaniem z urządzeń. To swego rodzaju styl życia. Produkty tej marki są cenione przez osoby, którym zależy na unikatowym wyglądzie, wysokiej użyteczności, a także po prostu na dobrej jakości. W dobie nowoczesności, kiedy laptop czy telefon stał się naszym narzędziem pracy, wartości te są szczególnie istotne. Jako że sprzęt od Apple można z powodzeniem sprzedawać nawet po kilku latach użytkowania – wszak urządzenia od nich cechują się naprawdę dobrą jakością – to w razie stłuczki ekranu czy zalania telefonu lub laptopa wiele osób musi ratować się naprawą pogwarancyjną. To właśnie dla nich przygotowaliśmy naszą ofertę naprawy door-to-door.

Dlaczego dobry serwis jest tak bardzo ważny?

Naprawianie iPhone’a w pierwszym lepszym serwisie jest jak naprawianie swojego Porsche u pierwszego lepszego mechanika. Do tego sprzętu potrzebni są profesjonaliści, którzy będą wiedzieli, jak najlepiej i najszybciej uporać się z określonym problemem ze sprzętem. Jeśli cenisz sobie naprawę wysokiej jakości, wygodne dostarczenie sprzętu oraz liczysz na otrzymanie gwarancji na wykonaną usługę, to nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Najbardziej popularne usterki, takie jak stłuczona szybka, zalany telefon czy problemy z ładowaniem, jesteśmy w stanie naprawić od ręki. Na naprawę bardziej poważnych usterek dajemy zawsze wyznaczony termin, a także podajemy przewidziany koszt. Zachęcamy do zgłaszania się do nas w razie problemów z kamerą, mikrofonem czy głośnikiem.

Oprócz wysokiej klasy specjalistów oferujemy także doskonałą współpracę z naszym serwisem. Otóż bazujemy na wykorzystaniu usługi typu door-to-door, w której ty kierujesz do nas sprzęt za pośrednictwem poczty lub kuriera, po czym my bezpiecznie go odsyłamy już po naprawie. Jest to maksimum wygody i to bez wychodzenia z domu. Do tego, idąc z duchem czasu, umożliwiamy obserwowanie postępów naprawy na bieżąco dzięki usłudze streamingu video.

Zapraszamy do wypełniania formularzy.

Opening Hours

Monday

9.00 - 17.00

Tuesday

9.00 - 17.00

Wednesday

9.00 - 17.00

Thursday

9.00 - 17.00

Friday

9.00 - 17.00

Saturday

Nieczynne

Sunday

Nieczynne

Address

Our Address:

Nad Serafą 56A, Kraków

GPS:

50.00238674113672, 20.02522781558696

Telephone: