Good Gifts to firma działająca w branży gadżetów reklamowych. Przeznaczone dla instytucji, organizacji, przedsiębiorców i firm gadżety z nadrukiem przedstawiającym logo to świetny sposób na zwiększenie poziomu świadomości marki wśród potencjalnych klientów. Tego typu gadżety przyczyniają się także do budowy odpowiedniego wizerunku i wpływają na pozytywne odczucia odbiorców względem promowanej marki.

W swojej ofercie Good Gifts posiada gadżety na każdą okazję. Sprawdzą się one zarówno na konferencjach, spotkaniach promocyjnych czy podobnych wydarzeniach. Tego typu gadżety to również świetny upominek dla klientów, ale też dla pracowników. W asortymencie firmy znajdują się artykuły biurowe i piśmiennicze, torby i kosmetyki, urządzenia elektroniczne, takie jak pendrive, okulary VR czy słuchawki. Do wyboru jest też odzież, tekstylia, artykuły sportowe i wiele więcej. Dzięki temu gadżet można dobrać tak, aby pasował do okoliczności, ale też do profilu działalności firmy.

Nad udaną realizacją zlecenia i nad jakością wykonanego nadruku czuwa młody, zgrany i energiczny zespół, który służy też radą przy wyborze odpowiedniego gadżetu oraz właściwej techniki wykonania nadruku. Wśród metod, które są wykorzystywane do znakowania gadżetów można wymienić sitodruk, grawer laserowy, tampondruk, termotransfer, haft komputerowy, druk cyfrowy UV, sublimację, naklejkę doming, tłoczenia, etykietę cyfrową, transfer na ceramikę oraz folię flex. Taki przekrój metod pozwala na umieszczenie nadruku niemal na każdej powierzchni.

Dzięki produktom Good Gifts reklama przestaje ograniczać się do banerów, bilbordów czy informacji prasowych. Gadżety firmowe w formie przedmiotów codziennego użytku dają więcej możliwości, jeśli chodzi o docieranie do nowych klientów. Użytkownicy docenią też funkcjonalność gadżetu.

W celu bliższego zapoznania się z ofertą firmy, złożenia zamówienia bądź poszukania inspiracji warto skontaktować się z doradcami Good Gifts. Więcej szczegółów znajduje się na stronie www.goodfits.eu.

Opening Hours

Monday

8:00 - 16:00

Tuesday

8:00 - 16:00

Wednesday

8:00 - 16:00

Thursday

8:00 - 16:00

Friday

8:00 - 16:00

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

ul. Ujastek 5B (AURUM) 31-752 Kraków

GPS:

50.08277, 20.06635449999999

Telephone: