Osoby, które chciałyby skorzystać z profesjonalnej pomocy dietetycznej zapraszamy do krakowskiego gabinetu Powrót do Natury. Pracują tam wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy całą swoją energię zawodową przekładają na niesienie wsparcia swoim pacjentom.

Dla kogo jest gabinet dietetyki Powrót do Natury?

Z oferty poradni pani Magdaleny Szymańskiej mogą skorzystać przede wszystkim osoby z zaburzeniami żywienia, takimi jak otyłość oraz nadwaga. Leczenie w tych przypadkach rozpoczyna się od zbadania przyczyn wystąpienia schorzenia, ponieważ to na ich eliminacji głównie koncentruje się terapia. Specjaliści z Powrotu do Natury wierzą, że jeśli pozbędziemy się czynników prowadzących do chorób, dużo łatwiej będzie przeprowadzić leczenie. To odróżnia ich od tak powszechnego leczenia przeciwobjawowego. Oprócz tego pacjentami poradni są także osoby chore na cukrzycę, z insulinoopornością czy niedoczynnością tarczycy.

Medycyna naturalna w Krakowie

Dietetycy i inni eksperci z gabinetu Powrót do Natury czerpią z dobrodziejstw medycyny naturalnej. To znaczy, że w swoich metodach terapeutycznych skupiają się na zmianie nawyków żywieniowych pacjenta jako klucza do jego zdrowia fizycznego i psychicznego. Traktują człowieka holistycznie, przyczyn choroby szukając m. in. w jego trybie życia i przyjmowanych pokarmach. Udowadniają, że zdrowe odżywianie wespół z aktywnością fizyczną to recepta na wiele współczesnych chorób cywilizacyjnych.

Jeśli chcesz skorzystać z metod terapii praktykowanych w poradni dietetycznej Powrót do Natury, skontaktuj się z panią Magdaleną Szymańską:

Kraków, ul. Gertrudy 8/6

tel. 504 146 700

email: info@powrotdonatury.pl

Formularz kontaktowy: https://www.powrotdonatury.com.pl/kontakt

Address

Our Address:

Gabinet Powrót Do Natury Ul. Gertrudy 8/6 I p. 31-047 Kraków

GPS:

50.057661, 19.9407896

Telephone: