W obecnych czasach coraz więcej osób decyduje się na to, aby znaleźć swoim dzieciom z wadami wymowy profesjonalną pomoc. Jest to doskonałe rozwiązanie na problem, który – choć może wydawać się nieszkodliwy – na dłuższą metę może mieć bardzo poważne skutki dla rozwoju psychicznego dziecka.

Wady wymowy się niezwykle powszechne u małych dzieci i często prowadzą do problemów z rówieśnikami i obniżonej samooceny w dalszym życiu. Bardzo wiele osób nawet w wieku dorosłym zmaga się z wymową niektórych głosek i dźwięków. Jednakże wszystkim z tych rzeczy może zapobiec albo chociaż doprowadzić do znacznego zmniejszenia problemu. Wystarczy tylko znaleźć pomoc logopedy, czyli specjalisty od różnego rodzaju wad wymowy.
W większych miastach bez problemu można znaleźć gabinet logopedyczny, który przyjmie osoby w każdym wieku na wstępną konsultację w celu znalezienia przyczyn problemu. Tak też jest w Krakowie, gdzie przy ulicy Dunajewskiego 5 działa gabinet logopedyczny Gżegżółka. Gabinet ten powstał już w 2007 roku z inicjatywy Małgorzaty Świstowskiej. Jest to neurologopeda z wieloletnim doświadczeniem, które sprawia, że niestraszne jej nawet najbardziej wymagające przypadki. Gabinet Gżegżółka jest otwarty dla osób w każdym wieku, którzy mają problemy z poprawną wymową języka polskiego. Po zakończeniu wstępnej konsultacji możliwe będzie rozpoczęcie właściwej terapii, która na celu ma zminimalizowanie obecnych w mowie nieprawidłowości. Jako, że terapie tego typu są często źródłem dyskomfortu i zniecierpliwienia u pacjentów, ważne jest, aby logopeda odpowiadający za przebieg terapii zawsze dbał o samopoczucie pacjenta. W gabinecie logopedycznym Gżegżółka wszystkie zajęcia prowadzone są tak, aby nikt nie czuł się niewygodnie podczas ich przebiegu. Motywuje to do tego, aby dokładać wszelkich starań podczas wszystkich zajęć i znacząco poprawia ogólne wyniki, jakie można uzyskać. Wszystko to sprawia, że każdy kto zmaga się z wadami wymowy, na pewno powinien rozważyć podjęcie terapii w gabinecie logopedycznym Gżegżółka.

Address

Our Address:

Kraków, Królewska 25, 30-040

GPS:

50.071777, 19.921971999999982

Telephone: