Co warto wiedzieć o naszej firmie?

EHC Kraków to firma powstała z myślą realizowania usług najwyższych lotów, czyli związanych z pracą na wysokościach. W naszej ofercie znajduje się ponadto wypożyczanie profesjonalnego sprzętu, należy do niej wynajem podnośników koszowych.. Najwyższy z nich ma 45 metrów, ale my nie poprzestajemy na tym i dla większych wysokości stosujemy dostęp linowy. Jeżeli interesuje Cię skorzystanie z usług specjalistów, którzy pracują rzetelnie i zawsze dotrzymują terminów, to nasza oferta jest tym, czego szukasz. Jesteśmy dostępni całą dobę, siedem dni w tygodniu, a dla klientów z Krakowa i jego okolic oferujemy bezpłatną wycenę. Posiadamy odpowiednie ubezpieczenie OC. Na naszej stronie możesz dokładniej poznać charakterystykę przeprowadzanych przez nas prac.

Dlaczego bezpieczeństwo i pewność są dla nas priorytetem

Cenimy zdrowie naszych pracowników oraz pewność co do realizacji zlecenia. Dlatego używamy wysokiej jakości sprzętu, a każda z osób z naszej firmy posiada wieloletnią wiedzę i doświadczenie w dziedzinie konkretnych zleceń. Prace wysokościowe są wykonywane w zależności od potrzeb przez ekipę złożoną z profesjonalistów, takich jak dekarze, konserwatorzy zabytków, alpiniści, instalatorzy czy konstruktorzy. Każdy z nich posiada odpowiednie uprawnienia, dzięki którym może wykonywać swój zawód znajdując się nawet kilkadziesiąt metrów nad ziemią. Nasze usługi oferujemy osobom prywatnym, jak i firmom oraz instytucjom.

Zrealizowaliśmy wiele różnorodnych zleceń – od organizacji nietypowych urodzin, po usuwanie gałęzi, pomoc przy montażu reklamy czy prace przy elewacjach. Możemy poszczycić się dość sporą listą rekomendacji oraz współpracą z różnorodnymi osobami i przedsiębiorstwami.

Jeśli więc interesuje Cię wynajem podnośnika koszowego lub skorzystanie z kompleksowych i profesjonalnych usług związanych z pracami na wysokościach, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego czy osobistego. W gratisie zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę 🙂

Address

Our Address:

Ludmiły Korbutowej 28, 30-218 Kraków

GPS:

50.0663198, 19.883606800000052

Telephone: