Musisz przetłumaczyć ważny dla Ciebie dokument, ale nie masz pojęcia, jak to zrobić? Potrzebujesz specjalisty, który mógłby stanąć w Twoim imieniu przed zagranicznym sądem, aby godnie Cię zaprezentować? To wszystko właśnie proponuje Ci wyłącznie jedno biuro tłumaczeń – TKTRANSLATE. Dzięki niemu błyskawicznie zrealizujesz dowolne zlecenie, będziesz zachwycony efektami i wcale dużo za to nie zapłacisz.

Jakie usługi chce Ci zatem zaproponować to biuro o imponujących rozmiarach? Przede wszystkim tłumaczenia pisemne. Zaliczają się tutaj tłumaczenia najróżniejszych dokumentów, tłumaczenia stron www czy nawet tłumaczenia techniczne (specjalistyczne). Możesz również skorzystać z tłumaczeń ustnych, tworzących drugą grupę usług świadczonych przez firmę TKTRANSLATE. Jeśli tylko masz zamiar przygotować ważniejsze spotkanie biznesowe lub otrzymałeś zaproszenie na konferencję w kraju, którego języka kompletnie nie znasz, powinieneś właśnie zainwestować w profesjonalnego i rzetelnego tłumacza. Biuro tłumaczeń TKTRANSLATE zrealizuje jeszcze dla Ciebie kilka usług dodatkowych, które polegają m.in. na rozliczaniu podatku za granicą, ubieganiu się o zasiłki z zagranicy czy tłumaczeniu bardziej poważnych dokumentów. Zauważ, że w tej firmie pracuje prawie stu doświadczonych tłumaczy. Wśród nich znaleźli się nawet tłumacze przysięgli, specjalizujący się w języku niemieckim.

Jeśli wciąż nie jesteś przekonany do usług świadczonych przez tę firmę, wejdź po prostu już teraz na jej stronę internetową: http://www.tktranslate.pl/. Czego się z niej dowiesz? Przede wszystkim dokładnie i na spokojnie zapoznasz się z całą historią firmy. Przeczytasz, ile projektów udało jej się już zrealizować, z jaką prędkością na co dzień ona pracuje oraz w jaki sposób troszczy się o klientów. Będziesz mógł także przejrzeć wszystkie referencje, jakie to biuro tłumaczeń zdołało już pozyskać od klientów. Jeśli to wszystko koniec końców Cię przekona, wyślesz do firmy swoje zapytanie i opowiesz jej o tym, czego potrzebujesz. Prędko otrzymasz swoją odpowiedź.

Opening Hours

Monday

8:30 - 16:30

Tuesday

8:30 - 16:30

Wednesday

8:30 - 16:30

Thursday

8:30 - 16:30

Friday

8:30 - 16:30

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

ul. Stanisława Staszica 12/1 38-400 Krosno

GPS:

49.690997, 21.767964000000006