Zaprojektuj z nami swoje wnętrza

Coraz więcej osób decyduje się powierzyć aranżację swojego mieszkania lub domu profesjonalistom. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć ewentualnych błędów w projektowaniu, a do tego stanowi znaczne zaoszczędzenie czasu i – w przypadku nieudanego projektu – pieniędzy. Wygląd i funkcjonalność wnętrz ma ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia, a to powinno być zawsze jak najlepsze. Dlatego pełni pasji oraz doświadczeni projektanci powinni być tymi osobami, którym powierzymy wystrój wnętrz, które w przyszłości będziemy nazywać swoim domem. Polecamy skorzystanie z usług naszego Bid Idea Studio.

Projekty dla klienta prywatnego – jak działamy?

Mamy świadomość tego, że choć przestrzenie aranżujemy my, to tak naprawdę będą one służyć naszym klientom. Dlatego przed przystąpieniem do projektu zawsze staramy się lepiej poznać osoby, które zlecają nam pracę. Najlepiej podczas spotkania osobistego oraz w aranżowanym lokalu. Staramy się w odpowiedni sposób doradzić, zasugerować lub skonsultować wybór danego koloru, materiałów oraz dodatków. Znając naszego klienta, wiemy co mu zaoferować. Po uzyskaniu odpowiednich informacji przechodzimy od słów do czynów, czyli tworzymy wizualizacje, które pozwolą lepiej zobrazować przyszły wygląd wnętrza. Propozycji jest zawsze kilka, tak by nasz klient miał możliwość wyboru. Dopiero po akceptacji danego projektu rozpoczynają się prace nad jego realizacją. W celu oceny naszych pomysłów zachęcamy do zapoznania się z portfolio na naszej stronie.

Aranżacja dla przedsiębiorców

Wygląd i wystrój wnętrza ma coraz większe znaczenie dla klientów, którzy odwiedzają lokale z różnych branży. Dlatego odpowiednia aranżacja restauracji, kawiarni, punktów fryzjerskich czy kosmetycznych ma ogromne znaczenie. Nie mówiąc już o biurach firmowych, które kształtują wizerunek danej marki w oczach klientów. Recepcje, sale konferencyjne, przestrzenie open space dla pracowników – to wszystko ma wielkie znaczenie. Warto więc starannie dopasować wnętrza, bo ta inwestycja na pewno nam się zwróci.