Każdemu, kto niekorzystnie wspomina swoje poprzednie wizyty u dentysty, polecamy skorzystanie z usług gabinetu stomatologicznego ArtDent, zlokalizowanego w Krakowie przy ul. Opolskiej 37 (dla tubylców – przy Kładce). Założycielkom tego miejsca od początku przyświecała idea stworzenia gabinetu przyjaznego pacjentom. Zadbały nie tylko o profesjonalne usługi dentystyczne na najwyższym poziomie, ale także o klimat i przyjazny wystrój wnętrza, który sprawia, że pacjenci czują się w nim dobrze. Troska o komfort pacjentów skutkuje dużym zaufaniem, jakim darzony jest ArtDent przez coraz liczniej go odwiedzających.

Wybielanie zębów w ArtDent

Współczesna stomatologia oferuje nie tylko zdrowe, ale i pięknie wyglądające zęby. Wszystkich tych, którzy nie wierzą, że można mieć uśmiech jak z reklamy, zapraszamy do skorzystania z oferty gabinetu ArtDent w zakresie wybielania zębów. Specjaliści poradzą sobie z wszelkimi przebarwieniami, niezależnie od źródła ich powstania. Zaproponują metody wybielania adekwatne do konkretnego przypadku. Chcesz pozbyć się nieestetycznych plam, które pojawiły się na szkliwie w wyniku palenia papierosów? Zbliża się ważna uroczystość, w czasie której chcesz olśnić zgromadzonych swoim uśmiechem? Potrzebujesz więcej pewności siebie albo chciałbyś/chciałabyś poczuć się młodziej? Jeśli tak, najlepszym rozwiązaniem będzie wybielanie zębów w ArtDent. Stomatolodzy przygotują Twoje zęby do zabiegu, pozbędą się ewentualnych przeciwwskazań, jeśli takie wystąpią, opowiedzą też, jak dbać o zęby po zabiegu – w jaki sposób pielęgnować je i czego unikać.

Metoda wybielania stosowana w ArtDent przy Opolskiej łączy w sobie skuteczność i bezpieczeństwo. Czasem pacjenci mają wątpliwości, czy preparaty wybielające nie zniszczą ich płytki nazębnej bądź nie przyniosą innych przykrych skutków ubocznych. Wybielanie nakładkowe – metoda preferowana w gabinecie stomatologicznym ArtDent – jest całkowicie nieinwazyjne, przeprowadzane z zastosowaniem certyfikowanych materiałów i przez wykwalifikowanych specjalistów. Zachęcamy do skorzystania z oferty! Szczegóły na stronie internetowej artdent.krakow.pl.

Opening Hours

Monday

8:00-20:00

Tuesday

8:00-20:00

Wednesday

8:00-20:00

Thursday

8:00-20:00

Friday

8:00-20:00

Saturday

8:00-15:00

Sunday

-

Address

Our Address:

ul. Opolska 37, 31-277 Kraków pawilon handlowy os. Krowodrza

GPS:

50.090852, 19.9265518

Telephone:

-