EcoMS Consulting – to tutaj możesz skierować swoje kroki, jeśli szukasz szkolenia doskonalącego Twoje umiejętności zawodowe lub chcesz zdobyć nowe kompetencje w różnych dziedzinach biznesu. Akademia EcoMS zajmuje się organizowaniem praktycznych szkoleń połączonych z treningami umiejętności. Tym, co ją wyróżnia spośród konkurencyjnych firm o podobnym profilu działalności, jest maksymalnie zindywidualizowane podejście do każdego klienta i realizowanego projektu. Współpraca z Akademią rozpoczyna się zawsze od gruntownego zbadania potrzeb osób zamawiających szkolenie, a kończy satysfakcją obu stron z dobrze zrealizowanego zadania.

Co w ofercie Akademii EcoMS?

W ramach współpracy z Akademią EcoMS można skorzystać z rozmaitych szkoleń otwartych i zamkniętych dla firm, dzięki którym możliwa będzie poprawa sposobu funkcjonowania danej organizacji i optymalizacja procesów w niej zachodzących. Szkolenia kończą się otrzymaniem przez firmę odpowiedniego certyfikatu potwierdzającego nabyte umiejętności i wiedzę. Można także skorzystać z indywidualnych konsultacji prowadzonych przez trenerów Akademii albo wybrać się na szkolenie wyjazdowe i dodatkowo zintegrować zespół.

Dla kogo są szkolenia w Akademii Ecoms?

Oferta firmy EcoMS Consulting skierowana jest do kadry kierowniczej różnych przedsiębiorstw, organizacji i instytucji samorządowych. Ze szkoleń chętnie korzystają również specjaliści i audytorzy, a także pracownicy, którzy biorą udział w treningach, aby poprawić swoją efektywność w pracy.

Tematyka szkoleń w Akademii Ecoms

Różnorodność szkoleń pozwala na wybór takiego, które najlepiej odpowiada potrzebom danej jednostki. Do najczęściej wybieranych należą kursy z zarządzania jakością, zagadnienia związane z bezpieczeństwem i higieną pracy, zarządzanie bezpieczeństwem żywności, a także szkolenia behawioralne i inne kursy doskonalące rozwój osobisty. Popularnością cieszy się także szkolenie z zarządzania sprzedażą.

Kontakt do Akademii Ecoms

Wrocław, ul. Piłsudskiego 101

tel. 71 346 04 85

email. biuro@akademiaecoms.pl

Address

Our Address:

Wrocław 101 ul. Piłsudskiego 101 50-016 Wrocław

GPS:

51.0999883, 17.034848499999953