Nie ukrywamy, że projektowanie wnętrz to nasza pasja. Od wielu już lat aktywnie działamy na polskim rynku, dostarczając naszym klientom tylko najwyższej jakości usługi. Odczuwamy radość, mogąc dzielić się z wami naszymi pomysłami, posłużyć profesjonalną radą i podsunąć najlepsze rozwiązania. Znamy się na swojej pracy.

Powołaliśmy do życia Projekt Mieszkanie, aby każdy mógł doświadczyć odrobiny luksusu i spełnić swoje marzenia za niewielką cenę. Wszystkie nasze aranżacje konsultujemy z klientem, dostosowując się do jego wymagań i oczekiwań. Zależy nam na tym, abyś czuł się komfortowo we własnych czterech ścianach. Wierzymy, że wygląd mieszkania to nie tylko stół, kilka krzeseł i szafa. To coś, co odzwierciedla nasze charaktery i osobowość.

U nas nie musisz zamykać się w ciasnych ramach standardowych projektów. To ty decydujesz o kolorach, ostatecznym kształcie całości. My jesteśmy od tego, aby podsunąć ci gotowe, dopracowane i komfortowe pomysły. Co ważne, do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, biorąc pod uwagę możliwości finansowe i jego osobiste preferencje. W naszej ofercie znajdziesz projekty obejmujące wszystkie pomieszczenia w twoim mieszkaniu, Nie straszne nam kuchnie, łazienki, nie straszne nam także salony czy sypialnie. Nasze projekty zawsze tworzymy nie tylko z myślą o pięknym i stylowym wyglądzie, ale także funkcjonalności, komforcie oraz wpływie danej kompozycji na samopoczucie domowników.

To co, wyróżnia nas tle wielu innych tego typu firm to możliwość współpracy online. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy kontaktować się i ustalać szczegóły z klientami z całego kraju. Ponadto, współpraca internetowa znacznie przyśpiesza czas realizacji zlecenia i nie generuje dodatkowych, niepotrzebnych kosztów.

Na początek przygotowaliśmy dla ciebie trzy podstawowe pakiety usług:

    • Projekt koncepcyjny jednego pomieszczenia do 12 m2
    • Projekt koncepcyjny mieszkania lub domu o powierzchni do 60 m2
    • Projekt koncepcyjny mieszkania lub domu o powierzchni do 100 m2

Każdy pakiet obejmuje co najmniej dwie propozycje układów, pomoc w wyborze najlepszego ustawienia oraz dokumentację techniczną w skali 1:50. Czas realizacji zlecenia to maksymalnie dwa tygodnie.

Już dziś wejdź na naszą stronę i zobacz dotychczasowe projekty. Jeśli jesteś zainteresowany szerszym pakietem usług lub masz własne pomysły i projekty, napisz, a my się z tobą skontaktujemy.

Address

Our Address:

Karłowicza 17/1, 31-011 Kraków

GPS:

50.0679615, 19.92154770000002

Telephone: