Agnieszka Skawińska w swoim gabinecie oferuje skuteczne metody psychoterapii dostosowane do indywidualnego przypadku. Każdy człowiek w swoim życiu przeżył trudne dla siebie momenty. Każdy również szukał rozwiązania dla siebie na swój sposób. Często kończyło się to jednak zachowaniami destrukcyjnymi, jak wpadanie w alkoholizm, nałogowe palenie papierosów czy inne uzależnienia. Tymczasem o wiele lepiej jest zawczasu sięgnąć po profesjonalną pomoc. Jest jeszcze jedna z form, ta najbardziej skuteczna oraz pewna – psychoterapia. W naszym społeczeństwie często się słyszy hasła typu: „faceci nie płaczą”; „kobiety muszą być silne”. Nierzadko brak przyzwolenia społecznego na szukanie profesjonalnej pomocy, a to duży błąd! Rzeczą ludzką jest leczyć nie tylko fizyczne aspekty ciała, ale i psychikę.

Jeżeli spotkała cię trudna sytuacja, śmierć rodzica, dziecka, rozwód czy załamanie zdrowia przy dużym zadłużeniu, daj sobie szansę i idź do specjalisty. Pomoże ci przerobić trudny temat, uspokoić myśli, opanować emocje. W bezpieczny dla siebie sposób przeżyjesz żałobę oraz staniesz na nogi.

Emocje towarzyszą nam przez całe życie. Nie należy ich dzielić na dobre i złe, one po prostu są w środku i mają za zadanie informowanie nas o samopoczuciu. To bardzo ważne, aby zdać sobie z tego sprawę, ponieważ już spojrzenie na nie wydaje się łatwiejsze.

Jednak jeżeli po przeżyciu traumy emocje przygnębienia, strachu, lęku, obawy utrzymują się dłuższy czas, oznacza to, że potrzeba jest zrobienia czegoś więcej, czegoś ekstra. Ciało daje znaki w postaci nerwobóli, jak kołatanie serca czy migrenowego bólu głowy. Wiele osób potwierdza, że po przebytej psychoterapii, emocje nazywane ” negatywnymi” znikają w większości.

Psychoterapia nie da ci odczuć samotności, terapeuci wysłuchają cię do końca, po czym ułożą z tobą plan spotkań. Pracuj nad sobą, nawet wtedy, kiedy myślisz, że wszystko jest stracone. Tylko psychoterapia jest leczeniem duszy, tylko ona jest w stanie przepracować z tobą trudną sytuację. Nałogi tylko cię pogrążą. Zadbaj o siebie i o swój stan emocjonalny, przyjdź i przekonaj się, w jakich dobrych rękach specjalistów możesz się znaleźć.

Address

Our Address:

Karłowicza 17/1, 31-011 Kraków

GPS:

50.0679615, 19.9215477

Telephone: