Adagre jest krakowską firmą z sektora systemów grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Jest laureatem wielu branżowych nagród i wyróżnień m.in. dla największego dystrybutora pieców akumulacyjnych marek AEG oraz Stiebel Eltron, a także seryjnym kolekcjonerem certyfikatów Solidna Firma, których ma na swoim koncie już 11. Jest też jednym z uczestników programu Rzetelna Firma organizowanego przez Krajowy Rejestr Długów. Tytułem tym mogą się pochwalić firmy, które przeszły pozytywną weryfikację w bazach KRD, co świadczy o ich wypłacalności oraz solidności.

Adagre zajmuje się sprzedażą sprzętu do ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji za pośrednictwem sklepu internetowego Grzejemy.pl. Świadczy także usługi związane z projektowaniem i montażem systemów grzewczych i klimatyzacyjnych – firmie można zlecić m.in. wykonawstwo i podłączenie instalacji ogrzewania elektrycznego, remonty i modernizacje istniejących instalacji, montaż bojlerów i płyt grzewczych czy podpięcie i uruchomienie klimatyzatorów.

W portfolio spółki Adagre znajdują się projekty dla przestrzeni prywatnych (pojedynczych pomieszczeń, a także całych mieszkań czy domów jednorodzinnych) oraz obiektów komercyjnych np. punktów handlowo-usługowych, obiektów użyteczności publicznej czy wielkich hal produkcyjnych. Wśród klientów Adagre nie brakuje też entuzjastów nowoczesnych, a zarazem ekologicznych rozwiązań wpisujących się w ideę inteligentnego budynku. W tym obszarze firma ma do zaoferowania systemy renomowanej marki Delta Dore adresowane do klientów indywidualnych, deweloperów oraz osób zarządzających lokalami komercyjnymi. Warto tutaj wspomnieć o systemach zdalnego sterowania oświetleniem, elementami otwieranymi, ogrzewaniem czy alarmem bezprzewodowym oraz opcji tworzenia zindywidualizowanych scenariuszy sytuacyjnych.

Pełna oferta oraz szczegółowe informacje o spółce Adagre są dostępne na http://adagre.pl.

Address

Our Address:

ul. Kremerowska 12/3, Kraków

GPS:

50.0677779, 19.929675

Telephone: